Válová Květa (Kladno 1922 - 1998 Kladno)
Soutěska, signováno a datováno vlevo dole K. Válová 88, olej a písky/plátno, 95 x 100 cm, poškozená lišta (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 200.000,-
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |